smartballs.net.pl

kulki waginalne polecane przez seksuologów i położne

SMARTBALLS TENEO DUO - różowo - ciemnoróżowe kulki waginalne

SMARTBALLS TENEO DUO - różowo - ciemnoróżowe kulki waginalne [ff32338]

86,00zł 73,10zł


Smartballs Teneo Duo od Fun Factory to połączenie masażu erotycznego ze skutecznym treningiem mięśni Kegla. Kulki Smartballs są zalecane przez seksuologów i położne.EFEKTY TRENINGU PRZY ... więcej »

Ilość
 Produkt niedostępny

Opis

Smartballs Teneo Duo od Fun Factory to połączenie masażu erotycznego ze skutecznym treningiem mięśni Kegla. Kulki Smartballs są zalecane przez seksuologów i położne.

EFEKTY TRENINGU PRZY UŻYCIU SMARTBALLS TENEO DUO:

1. Poprawa kondycji mięśni dna miednicy. Ten aspekt jest szczególnie ważny dla kobiet z opadającą macicą, w okresie menopauzy, lub pań po porodzie. Silne mięśnie Kegla to gwarancja orgazmu waginalnego kobiety i satysfakcji seksualnej jej partnera.

2. Zmniejszenie lub całkowite ustąpienie dolegliwości nietrzymania moczu.

3. Wagina poddana sytematycznemu treningowi z użyciem kulek SMARTBALLS TENEO DUO staje się ciaśniejsza i bardziej podatna na bodźce.

Kulki Smartballs są bezpieczną alternatywą dla ryzykownej kosmetoginekologii. Terapia kulkami waginalnymi nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Przyjemna i dyskretna stymulacja z użyciem kulek waginalnych przywraca kobietom radość z seksu.

BUDOWA KULEK:

Kulki SMARTBALLS TENEO DUO mają ergonomiczny kształt, delikatną, aksamitną powierzchnię i niewielkie rozmiary.
Łagodne wgłębiebie kuleczki z pętelką ułatwia aplikację. Natomiast poręczna silikonowa pętelka pozwala na łatwe i sprawne wyjęcie kuleczek z waginy.
Smartballs Teneo Duo wykonane są z hipoalergicznego silikonu medycznego. Materiał ten jest bezwonny, bezpieczny dla ciała i łatwy do utrzymania w czystości.

ZASADA DZIAŁANIA SMARTBALLS TENEO DUO:

Wewnątrz kulek są ciężarki, które ruchem ciała wprawiasz w drżenie. Ciężarki te wykonują rotację po spiralnym torze wewnątrz kulek. Bezgłośne wibracje stymulują intymne mięśnie do pracy. Możesz zatem korzystać z dobrodziejstw tego przyjemnego treningu podczas codziennych zajęć, w dowolnym miejscu i czasie.

Kolor: różowo - ciemnoróżowy

Wymiary:
rozmiar całkowity – 10 cm
średnica kulki – 3.6 cm

Przed zastosowaniem przeczytaj koniecznie:

Kulki waginalne - instrukcja obsługi

Instrukcja przygotowana przez sex shop dla kobiet JONI.pl - jedyny w Polsce sklep erotyczny prowadzony przez specjalistów w dziedzinie seksualności.

 

    

Recenzje produktu

Brak recenzji tego produktu.

Napisz recenzję

wysyłka i zwroty
Poczta Polska:
płatność przy odbiorze - 17.50zł
płatność przelewem - 13.00zł
Przelewy