smartballs.net.pl

kulki waginalne polecane przez seksuologów i położne

SMARTBALLS DUO - kulki waginalne Fun Factory, różowe, 34138

SMARTBALLS DUO - kulki waginalne Fun Factory, różowe, 34138 [ff34138]

99,00zł


Smartballs Duo to nowoczesne i hipoalergiczne kulki waginalne do ćwiczenia mięśni Kegla. Niegdyś na Dalekim Wschodzie kulki waginalne, zwane kulkami gejszy, pomagały kobietom zachować do ... więcej »

Ilość
   
Dodaj do przechowalni
Wysyłka do 3 dni
SMARTBALLS DUO - kulki waginalne Fun Factory, różowe, 34138

Opis

Smartballs Duo to nowoczesne i hipoalergiczne kulki waginalne do ćwiczenia mięśni Kegla. Niegdyś na Dalekim Wschodzie kulki waginalne, zwane kulkami gejszy, pomagały kobietom zachować do późnej starości sprawność mięśni dna miednicy (mięśni Kegla). Ćwiczenia z kulkami waginalnymi sprawiały, że gejsze nie tylko były wybornymi kochankami, ale też nie imała się ich przypadłość nietrzymania moczu (inkontynencja), która potrafi uprzykrzyć życie kobietom w różnym wieku.

PO CO KULKI WAGINALNE?

Z kulkami waginalnymi można efektywnie i dyskretnie ćwiczyć mięsnie Kegla w dowolnym miejscu i czasie. Podczas codziennych czynności trenujesz właściwe mięśnie we właściwy sposób. Nie musisz się koncentrować na ćwiczeniach i wielokrotnie upewniać czy napinasz mięśnie Kegla, a nie mięśnie pośladków i ud. Jest to szczególnie ważne dla osób początkujących, którym trudno jest wyodrębnić odpowiednie partie mięśni przeznaczone do treningu. Wystarczy włożyć kulki do pochwy i zacząć się ruszać - możesz krzątać się po domu, uprawiać jogging, tańczyć, ćwiczyć fitness itp. Ty się ruszasz, a kulki stymulują mięśnie Kegla do pracy. Przyjemne i proste :)

JAK DZIAŁAJĄ KULKI WAGINALNE SMARTBALLS UNO i SMARTBALLS DUO?

Wewnątrz kulek waginalny znajdują się ciężarki, które ruchem ciała wprawiasz w drżenie. Ciężarki te wykonują rotację po spiralnym torze wewnątrz kulek, a wytworzone w ten sposób wibracje docierają do mięśni Kegla, zmuszając je do pracy. Ty się ruszasz a mięsnie Kegla wykonują mimowolne skurcze. Z kulami waginalnymi Twoja wagina ćwiczy sama, a Ty możesz poświęcić uwagę innym zajęciom.


EFEKTY ĆWICZEŃ MIĘŚNI KEGLA Z KULKAMI SMARTBALLS DUO:
1. Poprawa kondycji mięśni u kobiet z opadającą macicą, w okresie menopauzy, lub pań po porodzie. Silne mięśnie Kegla to gwarancja orgazmu waginalnego kobiety i satysfakcji jej partnera.

2. Kulki SMARTBALLS DUO pozwalają wrócić do formy kobietom po porodzie i utrzymać dobrą kondycję mięśni Kegla u kobiet po menopauzie.

3. Systematyczny trening z kulkami waginalnymi pomaga w leczeniu i zapobieganiu przypadłości nietrzymania moczu (inkontynencja moczowa).

4. Kulki SMARTBALLS DUO są bezpieczną alternatywą dla ryzykownej kosmetoginekologii. W odróżnieniu od interwencji chirurgicznej, terapia kulkami waginalnymi nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Przyjemna i dyskretna stymulacja z użyciem kulek waginalnych przywraca kobietom radość z seksu i obdarza przyjemnością ich partnerów.


DLA KOGO SMARTBALLS DUO?
Podwójne kulki SMARTBALLS DUO są idealne dla większości kobiet o typowej budowie. Świetnie też się sprawdzają jako kolejny etap w ćwiczeniach po systematycznych treningach z użyciem kulek pojedynczych Smartballs Uno.
Pojedyncze kulki SMARTBALLS UNO polecane są zaś osobom początkującym, oraz kobietom z obniżoną macicą lub tyłozgięciem macicy. Będą też preferowane przez kobiety o drobnej budowie ciała.


KULKI SMARTBALLS POLECANE SĄ PRZEZ SPECJALISTÓW
Położna Christine Niersmann, znana z wielu publikacji i filmów instruktażowych dotyczących ćwiczeń dna miednicy poleca kulki waginalne SMARTBALLS od Fun Factory - "ćwiczenie za pomocą SMARTBALLS jest niesamowicie proste i efektywne. Podczas codziennego poruszania się, kulki ćwiczą wrażliwość wewnętrznych mięśni, aktywują mięśnie i wzmacniają dno miednicy".

Kulki waginalne SMARTBALLS rekomendowane są przez położne, ginekologów, seksuologów i doule.

KULKI SMARTBALLS W SEKSIE
Sue Johanson poleca kulki kobietom doświadczającym przyjemność z subtelnej stymulacji pochwy. Niezauważalna dla nikogo przyjemność to wspaniałe urozmaicenie dnia! Kobiety ceniące zabawy analne mogą po włożeniu kulek do pochwy zastosować niewielki wibrator do penetracji analnej (np. miniVIBES), który wprowadzi kulki w dodatkowe ekscytujące drgania działając od środka!

INSTRUKCJA OBSŁUGI KULEK WAGINALNYCH!!!
Przed zastosowaniem przeczytaj koniecznie:

Kulki waginalne - instrukcja obsługi

Instrukcja przygotowana przez edukatorkę seksualną i zatwierdzona przez ekspertów Polpharmy.

BUDOWA KULEK SMARTBALLS DUO:
Kulki SMARTBALLS DUO mają ergonomiczny kształt, delikatną, aksamitną powierzchnię i niewielkie rozmiary.
Opływowy kształt pierwszej kuleczki i łagodne wgłębienie w drugiej kuleczce ułatwiają aplikację. Natomiast poręczna silikonowa pętelka pozwala na łatwe i sprawne wyjęcie kuleczki z waginy.
Smartballs Duo wykonane są z trwałego, hipoalergicznego elastomeru i silikonu medycznego. Materiał ten jest bezwonny, bezpieczny dla ciała i łatwy do utrzymania w czystości.

WYMIARY:
Średnica kulek: 3,6 cm

KOLOR:
różowe z białymi zdobieniami


CZYM SIĘ RÓŻNIĄ SMARTBALLS DUO OD SMARTBALLS TENEO DUO?

Kulki Samrtballs Duo to ulepszony, nowszy wariant popularnych kulek Smartballs Teneo Duo.

Kuleczki zostały lekko odchudzone i skrócone, a także zyskały opływowy kształt by ich aplikacja była jeszcze bardziej komfortowa. Silikonowy sznureczek, choć równie mocny, jest teraz nieco cieńszy i krótszy - przez co całość wygląda subtelniej. Produkt zyskał na ergonomiczności i komforcie użytkowania. SMARTBALLS DUO jak wszystkie gadżety Fun Factory wykonane są z doskonałego silikonu, który tworzy na kulkach idealną przyjemną w dotyku powierzchnię.  

Tutaj kupujesz oryginalny, najwyższej jakości produkt, pochodzący prosto od producenta.
Uwaga na imitacje i podróbki!

    

Recenzje produktu

Brak recenzji tego produktu.

Napisz recenzję

wysyłka i zwroty
Poczta Polska:
płatność przy odbiorze - 17.50zł
płatność przelewem - 13.00zł
Przelewy